Renk Cila Atölyesi - Ümraniye / İstanbul
renk cila - eskitme - lake - boya ve zımpara
 

Since 1985

 
 

 

 
 

 

1990 yılında başladığımız mobilya cila boya işlerimizi, günümüz ihtiyaçlarına göre biraz modernize ederek günümüzde de Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul ve çevre illerine hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
 

Modernize derken; mobilya şekilleri bazen çok klasik, bazen çok spor oldu, kimi zaman parlak ve canlı renklerde mobilyalar tercih edildi, kimi zaman altın varaklar süsledi odalarımızı. Adı  moda olan bu akımların hepsine uyum sağlamak bizim açımızdan gerçekten göründüğü kadar kolay değildi hiç birzaman. Adına tecrübe deyin, deneyim deyin, her ne ise tüm müşterilerimiz bizden memnun kaldı. Atölyemizin boya kokulu ortamı, bizi mesleğimize aşık eder herdaim...
 

Ceviz renklerini çok severiz, meşeyi, çam terebenti katılmış çatlak boyaları. Zıt renklerden uyum yakalayıp, gölge attığımız masif yüzeylerle dans etmek gibidir bizim işimiz. işte mesleğimize aşık olmak, belki de bu iş sevgisidir başarımızın anahtarı.
 

Uzun yıllardır İstanbul Ataşehir'de hizmet vermekteyiz. Vizyon ve misyonlarımızın tüm enerjisini müşteri memnuniyetine odakladıktan sonra, sadece işimizi düşündük. Şimdilerde kendimizi daha iyi nasıl tanıtırız derken bu satırları okuduğunuz web sitesini hazırladık.
 

Hadi bir yerden başlayalım artık, şimdi mobilyanızın rengi, döşemesi, iskelet yapısı vb, aklınızda ne varsa yenilemek ve değiştirmek istediğiniz, hadi buradan başlayalım. Bir ücretsiz keşif talebi oluşturun ve işi uzmanına, işi Renk cila atölyesine bırakın...

     
     
     

 ANADOLU YAKASI MÜJDE!

 Ataşehir, Dudullu, Sultanbeyli, Çekmeköy, Kısık, Altunizade, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye
 Evini yenilemek isteyenler veya yeni taşınanlara özel kampanyamız başlamıştır.

 Detaylar ve  Mobilya Cila kampanyamızla ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

 
 
 


Adres
: Fetih Mahallesi Baraj Yolu Caddesi No:63
Ataşehir / İSTANBUL             
Tel :
(0216) 317 73 65  -  (532) 565 75 35               

info@renkcila.com
   -    www.renkcila.com


Google.com/+Renkcilaatolyesi