Koltuk Lekelerini Çıkartmanın Yolu Renk Cila Atlyesi - mraniye / stanbul
renk cila - eskitme - lake - boya ve zmpara
 

Since 1985

 
 

 

 
 


 

 Koltuk Lekelerini kartmann Yolu    19.09.2012 00:31:01 tarihinde eklendi 

Kanepeler üzerindeki lekeler nasl temizlenir.

te size bir kaç öneri. 

Çay Lekesi
Bir bardak lk suya, bir çay ka renksiz bulak deterjan kartrn ve uygulayn veya yarm bardak suya, bir çorba ka kadar amonyak ilave edin ve uygulayn veya iki ölçü suyun içerisine bir ölçü sirkeyi kartrn ve uygulayn.

Kahve Lekesi
Bir bardak lk suya, bir çay ka renksiz bulak deterjan kartrn ve uygulayn veya yarm bardak suya, bir çorba ka kadar amonyak ilave edin ve uygulayin veya iki ölçü suyun içerisine bir ölçü sirkeyi kartrn ve uygulayn.

Ketçap Lekesi
Bir bardak lk suya, bir çay ka renksiz bulak deterjann kartrn ve uygulayn veya iki ölçü suyun içerisine bir ölçü sirkeyi karitrn ve uygulayn lekenin üzerine slak deterjani sürdükten bes dakika sonra bol suyla durulayn, silerek kurulayin.

Mürekkep Lekesi
Mürekkep lekesinin üzerine az miktarda alkol döküp silin. Leke çkana kadar bu ileme devam edin.
Süt Lekesi

Bir bardak lk suya, bir çay ka renksiz bulak deterjan kartrn ve uygulayn veya yarm bardak suya, bir çorba ka kadar amonyak ilave edin ve uygulayn veya ki ölçü suyun içerisine bir ölçü sirkeyi kartrn ve uygulayn.

Çamur Lekesi
Lekenin üzerine slak deterjan sürdükten be dakika sonra bol suyla durulayn, silerek kurulayn veya bir bardak lk suya, bir çay ka renksiz bulak deterjani kartrn ve uygulayn.

Dondurma Lekesi
Bir bardak lk suya, bir çay ka renksiz bulak deterjan kartrn ve uygulayn veya Yarm bardak suya, bir çorba ka kadar amonyak ilave edin ve uygulayn veya iki ölçü suyun içerisine bir ölçü sirkeyi kartrn ve uygulayn.

Sakz Lekesi
Bölgeyi içinde buz olan naylonla soutun, sakz ve mumu bir alet yardmyla kazyn veya Kuru temizlemeciniz tavsiyesine ba vurunuz, benzol maddesi ve türlerini kullannz, bu ilem yaplrken yeterli havalandrmay salayn sigara ve ateten uzak tutun. Bir bardak lk suya, bir çay kaigi renksiz bulak deterjan kartrn ve uygulayn.

Yumurta Lekesi
Kuru temizlemeciniz tavsiyesine ba vurunuz, benzol maddesi ve türlerini kullannz, bu ilem yaplrken yeterli havalandrmay salayn sigara ve ateten uzak tutun. Lekenin üzerine aartc etkisi olmayan leke sökücüyü 1:1 orannda suyla karstrarak uygulayn, bol suyla durulayn.

Çikolata Lekesi
Lekenin üzerine slak deterjan sürdükten be dakika sonra bol suyla durulayn, silerek kurulayn veya kuru temizlemecinizin tavsiyesine ba vurunuz, benzol maddesi ve türlerini kullannz, bu ilem yaplrken yeterli havalandrmay salayn sigara ve ateten uzak tutun.

Kan Lekesi
Bir bardak lk suya, bir çay kaii renksiz bulaik deterjan karstrn ve uygulayn veya Yarm bardak suya, bir çorba ka kadar amonyak ilave edin ve uygulayn veya iki ölçü suyun içerisine bir ölçü sirkeyi karitrn ve uygulayn.


Okunma :4787

Faydal bilgilere geri dn.

 MOBLYA TAMR GNLER

 Mobilyalarnzda oluan tm hasarlar tamir ediyoruz. Krk paralar, atlak paralar
eskimi demeler dahil mobilyalarnz hemen tamir ettire bilirsiniz.
 Hemen Mobilya Tamiri in   Mobilya Tamir bize ulan.

     
     
     

 ANADOLU YAKASI MJDE!

 Ataehir, Dudullu, Sultanbeyli, ekmeky, Ksk, Altunizade, skdar, Kadky, mraniye
 Evini yenilemek isteyenler veya yeni tananlara zel kampanyamz balamtr.

 Detaylar ve  Mobilya Cila kampanyamzla ilgili bilgi almak iin bize ulan.

 
 
 


Adres
: Ak Veysel Mh. 3054 Sk No: 9 Ataehir - stanbul

Tel :
(0216) 317 73 65  -  (532) 565 75 35               

info@renkcila.com
   -    www.renkcila.com
www.renklimobilyalar.com


Google.com/+Renkcilaatolyesi