RENK CİLA ATÖLYESİ

1990 yılında başladığımız mobilya cila boya işlerimizi, günümüz ihtiyaçlarına göre biraz modernize ederek günümüzde de Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul ve çevre illerine hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
 

Modernize derken; mobilya şekilleri bazen çok klasik, bazen çok spor oldu, kimi zaman parlak ve canlı renklerde mobilyalar tercih edildi, kimi zaman altın varaklar süsledi odalarımızı. Adı  moda olan bu akımların hepsine uyum sağlamak bizim açımızdan gerçekten göründüğü kadar kolay değildi hiç birzaman. Adına tecrübe deyin, deneyim deyin, her ne ise tüm müşterilerimiz bizden memnun kaldı. Atölyemizin boya kokulu ortamı, bizi mesleğimize aşık eder herdaim...
 

Ceviz renklerini çok severiz, meşeyi, çam terebenti katılmış çatlak boyaları. Zıt renklerden uyum yakalayıp, gölge attığımız masif yüzeylerle dans etmek gibidir bizim işimiz. işte mesleğimize aşık olmak, belki de bu iş sevgisidir başarımızın anahtarı.
 

Uzun yıllardır İstanbul Ataşehir'de hizmet vermekteyiz. Vizyon ve misyonlarımızın tüm enerjisini müşteri memnuniyetine odakladıktan sonra, sadece işimizi düşündük. Şimdilerde kendimizi daha iyi nasıl tanıtırız derken bu satırları okuduğunuz web sitesini hazırladık.
 

Hadi bir yerden başlayalım artık, şimdi mobilyanızın rengi, döşemesi, iskelet yapısı vb, aklınızda ne varsa yenilemek ve değiştirmek istediğiniz, hadi buradan başlayalım. Bir ücretsiz keşif talebi oluşturun ve işi uzmanına, işi Renk cila atölyesine bırakın...

istanbul mobilya cilası mobilya döşemesi mobilya renk değiştirme

HİZMETLERİMİZ


Mobilya Cilası

Lake Boya

Varak Boya

Eskitme Cila

Country Boya

Gomalak Boya

Masif Yüzey

Demir Konsept

Cafe-Bar Konsept

Otel Konsept

Alçıpan Konsept

Mobilya İmalatı

Koltuk DöşemeMobilyanız Önemlidir

Renk Cila

Konuk Defteri

Renk Cila

Bize Sorun

Renk Cila

 

 

 

Biz Sizi Arayalım

Sadece mesai saatleri ve iş günleri içerisinde  01.08.2021 tarihine kadar aranacaksınız

Kişisel Bilgileriniz


 

Doğrulama Kodu
       9388        


Çalışma Saatleri

Hafta içi :
08:30 - 20:00
Cumartesi :
08:30 - 17:00
Pazar : Kapalı

Ücretsiz Kargo

Mobilyalarınız İstanbul içi evinizden alınır, evinize teslim edilir. 

Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme
Peşin Ödeme
Kredi Kartı
Havale / EFT
Taksit

 Renk Seçenekleri

Ücretsiz keşifle birlikte zengin renk katalogları ile zevkinize uygun desen seçenekleri
 

Türk Web Ajans